Citace Původně odeslal Firestone
ha...QR...o co jde? No a to nikdo skoro nepouziva to vyplnovani formularu, kdo ma Operu? Mne se to zda dost uzitecne.
QR viz muj podpis.
Opera ma Wand (password manager) a s pomoci toho si muzes uchovavat hesla (a k nim vyplnene ostatni policka formulare). Takze staci pak zmacknout ctrl+enter a mas vyplneno (pokud mas ulozeno vic variant, vyberes), takze tyhle veci opera vyplnovat umi, ale doplnovat cisla na oskar sms brane, nebo jine policka ne. Me to ani neprijde prilis uzitecne, jak casto potrebujete do nejakeho formulare zadavat vzdy to same? To je lepsi si ulozit link s vyplnenyma vecma. Takze jedine, co je uzitecne, je vyplnovani loginu+hesla na ruznych strankach, a to umi.