Jo to je obchodni politika... jako kdyz intel vyrabel procesory 486SX s vyrazenym jinak plne funkcnim matematickym koprocesorem, a pak tomu pomohl 487, ktery byl kompletni 486DX akorat s trochu jinym pinoutem. Puvodni 486SX se pak plne vyradil s funkce a fse bezelo pres 487. NEMAM RAD OBCHODNIKY

Tak uplne stejny HW ty fotaky nemaji a flashem A80 firmwaru do 70tky by to skoncilo asi na 99,9% spatne. Ale docela me prekvapilo co je modifikaci na EOS, videls sem napr. jako ukazku ASM source programu ktery na LCD vypise "hello world" ale jinak samozrejme sou i uzitecnejsi veci. Precijen je to drazsi fotak a tak maji lidi zajem z nej vytriskat maximum. A70 je zas docela hodne rozsirenej, takze pravdepodobnost vzniku ruznych hacku taky neni mala. Jen mam trochu obavy, aby po tom co se to takle proflaklo se Canon nenasral a nejak no vic nezabezpecil. Ikdyz zatim mu to este vrasky nedela, pac tyhle veci zkousi asi jen par sebevrahy jako ja , ostatni nechteji prijit o zaruku.