ja chapu ze se muze sehnat lepsi za vic penez ... vzdycky jde sehnat neco lepsiho kdyz troch u prihodis ... takhle se to neda brat

Me slo o to jestli je to lepsi nez koupit ty komba...

A stolni DVD protoze ten kamos ma pentaka ... tak nebude investovat cca 10 000 do komplu kdyz ma moznost koupit podstatne levnejsi stolni DVD notabene je to urcite vic bezproblemove reseni nez DVD v komplu.