No musím říct že už od pohledu je ten Abit moc pěkný a to že tam můžu přímo na desku zapojit 4 větráky, to se jenom tak nevidí a kabely a manuál daný do krabice, fakt povedeně zabalené, nehledě na ty jumpery, které se dají díky tomu že jsou prodloužené dobře vytahovata kapacita kondíku je taky větší než u Asuse, no jsem zvědav, co s tím dneska vykouzlím.






Odpověď s citací