Citace Původně odeslal Daniik
Ahoj, rád bych si pořídil tyto vodní bloky na pevné disky
http://www.occard.de/pd-983214444.htm?categoryId=222

Rád bych se ale zeptal na jednu věc, zcela určitě se najde někdo kdo tomu rozumí, tento vodní blok má fittinky 8x1, existuje nějaká fittinka pro 3/8" kterou bych našrouboval přímo do tohoto bloku? Potřebuji tento rozměr na připojení 8mm (vnitřní)/12mm (vnější) silikonových hadic na Zalman Reserator1, děkuji moc za odpověď
k tvé původní otázce, ano takové fitinky existují, protože jsem je taky používal já měl mosazné na jedné straně 3/8" závit a na druhé hadičník na hadici jak píšeš.
Problém je, že se hůře shánějí. U nás v Chrudimi je mají u Bati za cca 50,- /ks. V Praze je mají v Gumexu (tam, jak mají ty silikonové hadice), tam je mají o chlup dražší.

Ono vůbec v tom Gumexu mají výběr, takže jestli chceš jiný, tak tam stačí zajet a mrknout do katalogu. Některé mají na skladě, jiné musí objednat.