Ja som mal tych Quasarov 5 a posral sa len jeden, ale podla mna vyzeraju tiez celkom ok.
Ja som mal tych Quasarov 5 a posral sa len jeden, ale podla mna vyzeraju tiez celkom ok.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)