Chlapi díky!!! Předchozí admin, který "byl odejit" s nejvyšší pravděpodobností změnil bezpečnostní nastavení u exchange a ím pádem bylo otázkou času než se náš server stal veřejným SMTP serverem![]()
Už studuji jak zamezit přístupu z vnějšku, nejrozuměji zní vyhrazení pouze pro adresy vnitřní sítě.





Odpověď s citací