Teraz pojdem na dovolenku a nebudem Pulsovat, tak musim WP rozhodit na ine PC a ked sa vratim, spravim "ONE MASSIVE PULSE"Původně odeslal Entita
![]()
Teraz pojdem na dovolenku a nebudem Pulsovat, tak musim WP rozhodit na ine PC a ked sa vratim, spravim "ONE MASSIVE PULSE"Původně odeslal Entita
![]()
Toto téma si právě prohlíží 6 uživatelů. (0 registrovaných a 6 anonymních)