tak to je hadam jasne ze pre nikoho kto mam palomino na 2000+ nema zmysel investovat do tbreda rev A. Iba ak by to bola vymena za nieaky doplatok do 400sk.Původně odeslal Aliencz
tak to je hadam jasne ze pre nikoho kto mam palomino na 2000+ nema zmysel investovat do tbreda rev A. Iba ak by to bola vymena za nieaky doplatok do 400sk.Původně odeslal Aliencz
A64,MSIk8NeoFSR,2x256MbPQI... (well, this suck's)
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)