Citace Původně odeslal Aliencz
Citace Původně odeslal cernobil
tak pozeram ze ste si svoje palomina asi hodne zamilovali . Ale rozhodne je tbred rev A lepsie od akehokolvek palomina. [aj AGOIA]. Neviem ci niekto dal agoiu na 2400+ chladenu vzduchom [nic extremne], ale tbredov je ozaj dost. Naviac ziaden problem s odmikanim, PODSTATNE nizsia teplota, a to vsetko za velmi dobru cenu. Ak mate penazi dost, tak sa tu neserte a kupte si tbred 2400 +, ktora je B0. Ostatny nech si kludne kupia tbred rev A 1700+ [1800+] a zvacsa ich daju na minimalne 2200+. Co vam na nich tak strasne vadi ??
To je jen teorie, v podstatě nesouhlasím ..... právě proto, že praxe prokázala něco jiného okamžitě byl Tbred přepracován do revize B ... (efekt "nicoty" se projevil zejména u výše taktovaných modelů XP2000+ a výše, nižší modely se v B_čku možná vůbec dělat nebudou)... te´d po vánocích není nikde nic, to je jasný a jestli se někde válejí Ačka, tak proto, že je nikdo nechce (to je dost nadnesený samozřejmě). Béčka jsou na cestě, pár tejdnů snad vydrží každej .....

Ještě tedy upřesňuji, že na Tbredech mi nevadí nic, jen kdybych si ho měl kupovat tak jedině revizi B. A_čko bych vzal pro lidi, co tomu moc nerozuměj a v komplu se nebudou nikdy vrtat ... V každém případě bych ale neupgradoval Palino na Tbreda kvůli pár set MHz navíc. Upgrade se oplatí až na Bartona, s min. o 1GHz víc než "máš-te" při def. FSB 166 !!!!!!!! To už je dost podstatný výkonový skok.
tak to je hadam jasne ze pre nikoho kto mam palomino na 2000+ nema zmysel investovat do tbreda rev A. Iba ak by to bola vymena za nieaky doplatok do 400sk.