Nevzpomínám si už přesně na název ale byl to předchůdce XP. Já ho mám v desce, která umí pouze FSB 100 chci ji ale vyměnit za 133A a využít 133. Nevzpomenu si přesně jsem v práci ale mne svítí 1,2 a FSB je 100.Původně odeslal riksa
Nevzpomínám si už přesně na název ale byl to předchůdce XP. Já ho mám v desce, která umí pouze FSB 100 chci ji ale vyměnit za 133A a využít 133. Nevzpomenu si přesně jsem v práci ale mne svítí 1,2 a FSB je 100.Původně odeslal riksa
ASUS A7V880, Sempron 1660@2000 (10x200) MHz, SAMSUNG 2x256MB/400MHz CL2 2.5 , REDEON 9550 250@370/400@500 , SAMSUNG 80GB S-ATA, SEAGATE BARRACUDA 40GB 7200,
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)