A jake verze mas? Mam EAC 0.95pb5 a LAME 3.96 a fici. A ficelo to i s predchozima.
motto: ...kdybych měl žít svůj život znova, chodil bych bosý od časného jara...
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)
Pravidla fóra