Nasobič jsem zatím volně měnil pomocí switch desce ,zkoušel jsem hodnoty 10x-16x. V pohodě to šlapalo měnil se takt cpu. Můj cpu ma násobič odemklý. Je AIUHB0249WPEW .V 49 týdnu 2002 ještě nebyl superlock. pokud ta modifikace soketu nezpůsobí zablokování násobiče(což si nemyslím)mělo by to jet v poho.