LOLPůvodně odeslal wail
... Ani ne
, spíš jsem se naučil po sebemenší úpravě čehokoliv mačkat Ctrl+S ... To bude ono
)...
LOLPůvodně odeslal wail
... Ani ne
, spíš jsem se naučil po sebemenší úpravě čehokoliv mačkat Ctrl+S ... To bude ono
)...
-- under construction --
Toto téma si právě prohlíží 6 uživatelů. (0 registrovaných a 6 anonymních)