Tak se taky přidám... Jsem programátor tak by mě zajímalo kterou ze závorek mám jako nejfrekventovanější klávesu
...
![]()
Tak se taky přidám... Jsem programátor tak by mě zajímalo kterou ze závorek mám jako nejfrekventovanější klávesu
...
![]()
-- under construction --
Toto téma si právě prohlíží 5 uživatelů. (0 registrovaných a 5 anonymních)