Citace Původně odeslal proe
ja som skusal jednu UDAYAGI2 a stalo to za prd
http://reseaucitoyen.be/index.php?UdaYagi2

dal som si na tych rozmeroch maximalne zalezat ....ale malo to nestabilny a dokonca slabsi signal ako plechvica

2 Halen , momentalne tu parabolu nepouzivam ... tagze keby si si pre nu prisiel ....
No jeste zkusim vymenit koax, mam tam takovej podivnej no snad to pomuze.