Tu yaginu mam postavenou a muzu ji srovnat z 16dB sitem, na 850m si s ni neskrtnu. Ty to mas jak pises 1,1 km, tak uvidis. Ja ji az tak absolutne presnou nemam (sem tam nejaky 0,5mm odchylka) a ten symetrak jsem udelal hranaty nez ty zaobleniny. Spis bych zkusil udelat tu detsi yaginu (asi 16dB). Nebo opravdu vzit parabolu (plnou nebo offsetovku za cca 300,-) a k ni dat plechovku.