Ja bych zkusi l jiny mod vypalovani, pokud pouzivas Disk at once, muzeč to na nektreych prehravacich cinit potize, idelani pro hudbu mi pripada Track at once. Pokud je cedecko vypaleno jako Disk at once, souvisla rada dat muze vez prekvapit.
Ja bych zkusi l jiny mod vypalovani, pokud pouzivas Disk at once, muzeč to na nektreych prehravacich cinit potize, idelani pro hudbu mi pripada Track at once. Pokud je cedecko vypaleno jako Disk at once, souvisla rada dat muze vez prekvapit.
Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)