Zkuste si to nekdo na 266 MHz P1 MMX. Tam poznate, ktere browsidlo je nejrychlejsi. Asi takhle:Původně odeslal sebad
1. Opera 6.06
2. IE6sp1
3. Opera 7.5x
4. Mozilla (+Firefox)
Mozilla nejak moc zere pamet + systemovy prostredky a je pomala, firefox to samy.
A Opera 7.xx zase zere strasne pameti. Vcera, nez jsem odesel z prace, sem se kouknul do spravce procesu a opera zrala 130 MB ram a 200 MB virtualni pameti. Kdyz jsem ji ukoncil, tak jeste 2 minuty visela v pameti a uvolnovala ji. Ne, ze by mi to nejak moc vadilo, ale je to hrozny.
Jinak mam Operu rad, kazdy browser ma svy bugy.






Odpověď s citací
