Mě se ME líbí!!!
Vyzkoušel jsem vše od DOSu až k WinXP krome Linuxu.
Na Me se mi líbí:
1. mě osobně nepadají tak často jako rodinka W9x. Vím, že Me vycházejí z W98, ale vylepšení stability je markantní
2. nemám problémy se sháněním ovladačů, utilit a jejich chodem jako "šťastní" majitelé XP a 2000.

Plivejte na ně jak chcete, mě se líbí.