uuuuuuhhhhhtak to je celkem hukot... esteticky se mi to teda vubec nelibi, ale napad se ceni
na kolik te to cely vyslo
![]()
uuuuuuhhhhhtak to je celkem hukot... esteticky se mi to teda vubec nelibi, ale napad se ceni
na kolik te to cely vyslo
![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)