O tomhle muzeme diskutovat. PCB vydrzi 3,6V to je jasny. Ale mnoho lidi provozuje BH-5ky na 3,2V rok i vic a pameti s tim nemaji problem. Ja je pouzivam na 3,1V pres pul roku a no problemPůvodně odeslal nex
![]()
O tomhle muzeme diskutovat. PCB vydrzi 3,6V to je jasny. Ale mnoho lidi provozuje BH-5ky na 3,2V rok i vic a pameti s tim nemaji problem. Ja je pouzivam na 3,1V pres pul roku a no problemPůvodně odeslal nex
![]()
IBM X60
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)