Citace Původně odeslal Switcher
Čaues lidi, teď si chci koupit nějakou grafiku do 4000,- myslítě že Inno3D GeForce FX-5700LE 256MB je správná volba?
vem 128MB pameti a neLE...za 4k ju maj treba v CZC