vem 128MB pameti a neLE...za 4k ju maj treba v CZCPůvodně odeslal Switcher
vem 128MB pameti a neLE...za 4k ju maj treba v CZCPůvodně odeslal Switcher
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)