No ja si to nemyslim, aj ked ide celkom dobre pretaktovat tak sa ti za tu cenu neoplati a myslim si ze aj ta obrovska pamet je tej karte prakticky na nic. Si kup tu z fora nejaku bazarovu. Ja som dnes odtialto kupil R9700PRO za 5000 slovenskych.