jo rozdily tam teda jsou, ale pro me nejsou az tak vyrazny (nekde je to znat teda dost, jinde bych nepoznal rozdil ), abych presel od pohodly a hlavne kompaktnosti winampu.....mozna casem. Ted na normalni poslouchani mam winamp a kdyz si chci neco vychutnat, kdyz je klid, tak nahodim foobar.

Jo a k topicu, taky bych to nechal bez eq, a kdyz uz tak jedine si ho nastavit podle tebe a tvoji aparatury

EDIT: Doplneni