Citace Původně odeslal L-Core
Citace Původně odeslal TimeLord
Skus este Knoppix..
Hmmm, podle http://www.root.cz/clanek/1620 má Knoppix sice lepší podporu internetu (adsl, isdn), ale o wifi ani zmínka. Jsi přesvědčený, že v té live distribuci bez hdd se dá wifi internet rozchodit? Hlavním důvodem (pro mě) používání Linuxu je internet bez rizik (bez hdd), tak ať to nestahuju zbytečně... (Danix ani Slax jsem na internet nerozchodil )
Co takto ist radsej do internetovej kaviarne ?

A ake riziko vlastne hrozi ked mas ten linux na HD ?