Je to zo pol roka. Ale Konečne Pride II. S Optical IN a digitalnym saťakom s Optical OUT to bude musikyPůvodně odeslal Tom
![]()
Je to zo pol roka. Ale Konečne Pride II. S Optical IN a digitalnym saťakom s Optical OUT to bude musikyPůvodně odeslal Tom
![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)