Diky pozivam outlook ale tet semi jeste neudelaly ty soubory vlastne se jeste nevytvoril
disk:\Documents and Settings\PROFIL\Local Settings\Data aplikací\Identities\{xxxxxxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxxxxxxxxxx}\Microsoft\Outlook Express
Co stim jak tam dostanu spatky ty moje mejly ?[/b]