U ST vychadza fltarate DSL s viazansotou na 24 mesiacov 850sk(linka + pausal) a k tomu modem a aktivacia za 1sk.Ale kedze sa pokrytie DSL zastavilo asi 2km od mojich suradnic urcite radsej budem platit 350sk za flat dial ,a ko teraz za 30 hodin liter.