Citace Původně odeslal Thor
Tak nevím jak můžete porovnávat ST s CT, kde máme neomezený tarif např 256kbit pod 500Kč jako má ST a ten paušál na dialup za ty prachy taky jde narozdíl od našich předražených omezených zkušebních provozů ono všude ADSL neni a co se týče WIFI tak nechápu jak může někdo napsat takovou kravinu jako WIFI rulezz ono i internet pře WIFI může být horší než ten dialup protože vždy závisí na poskytovateli a ne na přenosové technologii to je jakobych napsal LAN rulezz podívej se třeba sem www.unet.cz a pak budeš mluvit jinak a co sem se díval tak takových vydřidušských firem je opravdu hodně.
Asi mas skusenosti s nejakymi pofidernymi providermi, my si konektivitu kupujeme od spolahliveho providera a 512kbit/s sa mi zda trosku rychlejsie ako dialup . Samozrejme sa ta linka deli, ale to iste bude za chvilku adsl...