Proc myslis... ja bych rek ze u nich to vecinou stoji za to...Původně odeslal jan555
Proc myslis... ja bych rek ze u nich to vecinou stoji za to...Původně odeslal jan555
There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no death, there is the Force.
Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)