to byl navod na redukci a daval sem ho na starym foru
2cruiser: uzi si to http://www6.tomshardware.com/cpu/20000229/index.html
PS me to dalo nez sem si vzpomela nasel to
PPS ta nova redukce by byla urcite lepsi
to byl navod na redukci a daval sem ho na starym foru
2cruiser: uzi si to http://www6.tomshardware.com/cpu/20000229/index.html
PS me to dalo nez sem si vzpomela nasel to
PPS ta nova redukce by byla urcite lepsi
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)