Citace Původně odeslal d00mgiv3r
Na to sem se neptal... kdo ti rek ze to koupim tam.Me zajima výkon
Z principu věci, by měly být obě ty karty stejně výkonné, Asus má větší chladič, ale to je asi tak všechno ... Ale ty karty jsou prostě nedostupné, pokud chceš teď koupit X800, tak asi Gigabyte s ViVem a modrým fanem