Z principu věci, by měly být obě ty karty stejně výkonné, Asus má větší chladič, ale to je asi tak všechno ... Ale ty karty jsou prostě nedostupné, pokud chceš teď koupit X800, tak asi Gigabyte s ViVem a modrým fanemPůvodně odeslal d00mgiv3r
![]()
Z principu věci, by měly být obě ty karty stejně výkonné, Asus má větší chladič, ale to je asi tak všechno ... Ale ty karty jsou prostě nedostupné, pokud chceš teď koupit X800, tak asi Gigabyte s ViVem a modrým fanemPůvodně odeslal d00mgiv3r
![]()
[PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
[Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)
Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)