Na 2 alebo 4 reproduktory nie,
Na 2.1, 4.1, 5, 5.1 áno, ak nemáš samostatný zosilňovač s optickým digitálnym vstupom.
Na 7 a 7.1 áno.
Na 2 alebo 4 reproduktory nie,
Na 2.1, 4.1, 5, 5.1 áno, ak nemáš samostatný zosilňovač s optickým digitálnym vstupom.
Na 7 a 7.1 áno.
ABIT KV7 (bios 17), Mobile Athlon (IQYHA) XP-M 2600+ @ 2355MHz pri 1.65V (11.5x204.8 ), Zalman CNPS7000B-Cu,
2x512MB PQI DDR-400, Hitachi 120GB HDS722512VLSA80, ... (viac na http://web.naex.sk/mrba )
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)