Z tohohle důvodu,jak píše MadCap:Původně odeslal Fila
jj uguru je to presne ako an7 vs nf7 u amd tusim .. cize taktenie/vcore a ine sra.cky z okien ... inak este ma o 45 stupnov otoceny procak co je zle pre niektore druhy vodnikov (Cascade) a zevraj to pomaha EMC .. celkovo obe gut
MC





Odpověď s citací