Citace Původně odeslal Fila
By me zajimalo proc proboha otaceli tu patici
Z tohohle důvodu,jak píše MadCap:
jj uguru je to presne ako an7 vs nf7 u amd tusim .. cize taktenie/vcore a ine sra.cky z okien ... inak este ma o 45 stupnov otoceny procak co je zle pre niektore druhy vodnikov (Cascade) a zevraj to pomaha EMC .. celkovo obe gut
MC