Tak jsem si poustel i DIVX a zvuk ze zadnich repro jde zase POUZE pres WMP ...![]()
Ruzne DIVX a VPlayery hrajou jenom pres predni repracky....
Asi si budu muset zacit zvykat na WMP....
P4PB ASUSARI V NASI ZEMI - SPOJME SE ........ !!!
-urcite to musi jit nejak rozjet ne ... ?




Odpověď s citací