Citace Původně odeslal Namornik
neco jsem udelal, uz nevim co, pise mi to neco, cemu nerozumim a mam tam krom toho disku, jehoz znacku neznam, následující hardware:Nejaka deska a taky tam myslim je procesor, jo a mam to v kejsu.


Nevite v cem by mohl byt problem?
gdybys nebyl slepy tak bys videl co za desku+ jine komponenty mam proste se mi zesral diska a jaksik z toho kompu nemam sanci vypsat si ty hodnoy pac ho tady nemam ne? ale hned jak budu moct opisu si to a postnu to zde...