A co tahle http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php...l=80&zbo=28279 za 6150 vc. DPH. Nevidim v nich zadnej rozdilPůvodně odeslal Spajdr
![]()
2Vyuk: MSI nechci, nemam duverua uz nikdy mit nebudu. i kdyz ta karta vypada dobre.
A co tahle http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php...l=80&zbo=28279 za 6150 vc. DPH. Nevidim v nich zadnej rozdilPůvodně odeslal Spajdr
![]()
2Vyuk: MSI nechci, nemam duverua uz nikdy mit nebudu. i kdyz ta karta vypada dobre.
IBM X60
Toto téma si právě prohlíží 5 uživatelů. (0 registrovaných a 5 anonymních)