Citace Původně odeslal Lopan
4mISHA: me prave Opera 7.5 jeste nikdy nespadla a to ji mam zaplou 24/7 :)

Dalsi vec ktera se me u ni hodne libi je spodni lista ktera pise co se prave deje, u IE beha jen modry nic nerikajici pruh
Pripojuju se. 7.51 mi snad jeste nikdy nespadla, zato 7.23 v praci mi semtam spadne. ale oba kompy a OS jsou o uplne necem jinym :)