Ja mám zamknutého Bartona a žere kua dosť!!!
1,825 pri 2266 MHz....teplota tak do 58....
Ja mám zamknutého Bartona a žere kua dosť!!!
1,825 pri 2266 MHz....teplota tak do 58....
** MB: Gigabyte P35 DS3R ** CPU: E4500 @ 3300 11x300 ** RAM: Corsair DDR3 2x2GB 1200MHz ** GK: Gigabyte GTX 260 OC ** HDD: Samsung 1TB + Samsung 250GB ** AC Freezer ** Leadtek WinFast TV2000XP Global ** Benq MP512st **
** MB: MSI P35 Neo ** CPU: E2160 @ 3150 ** RAM: Apacer 2x2GB 800MHz ** GK: Gigabyte 9600GT ** HDD: Samsung 160GB ** AC Freezer **
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)