u klasiky sem to řešil pasivem + keramika + 50x50 (nebo 60x60) větráček, no a na vodě je OK, tedy když se sežene chladič na ty vočka....

http://sweb.cz/p.kuncl/%C4%8Dipset/%C4%8Dipset07.jpg
http://sweb.cz/p.kuncl/%C4%8Dipset/%C4%8Dipset06.jpg
http://sweb.cz/p.kuncl/%C4%8Dipset/%C4%8Dipset04.jpg

deska byla trochu lépe stable, ale nebyl to až takovej rozdíl, alespon se to tolik nežhavilo, za to na vodě se to zlepšilo hodně....