Citace Původně odeslal R4de
jo... už to mám... v ceníku sem ju našel

a jak to případně objednat když to v tom e-shopu nejni? mejlem? to je ňáký divný, aby to neměly v e-shopu ne?
No to nevím...já tam totiž můžu zajít a koupit si ji přímo, jak je to ale s prodejem na dobírku, to nevím. Asi bych tam zkusil zavolat a zeptat se, co a jak..to je podle mě nejlepší.