Este by som chcel dodat, ze ci sa mi oplati nainstalovat 42.x namiesto 41.80 od Creativu a ci bude vyssi vykon.![]()
![]()
Este by som chcel dodat, ze ci sa mi oplati nainstalovat 42.x namiesto 41.80 od Creativu a ci bude vyssi vykon.![]()
![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)