Thermalright nesezenu... To jsem se uz pokousel pred lety ...Původně odeslal jan555
)))
A co ten tvuj Gigabyte coolerKdyz ti uchladi P4 pres 3 G, tak u me to musi byt hracka, ne ....
))
Je to tichy?
Thermalright nesezenu... To jsem se uz pokousel pred lety ...Původně odeslal jan555
)))
A co ten tvuj Gigabyte coolerKdyz ti uchladi P4 pres 3 G, tak u me to musi byt hracka, ne ....
))
Je to tichy?
Atari Falcon030,Phantom accelerator,CT63@MC68060@75Mhz,256 MB TT-RAM,14MB STRAM,SCSI HDD,50kHz sound,LAN,VGA 16bit,FreeMiNT+N.AES2.0
Atari 1040 STe - game machine :-)
Atari 800XE - game machine also :-)
MacBook Pro Unibody v5,3 2.66GHz, 8GB DDR3, 9600MGT, Snow Leopard
PlayStation 3 40GB + XFPS RATE UP adapter
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)