Citace Původně odeslal jan555
Nic slušně chladícího s pořádným výkonem v téhle ceně mě nenapadá

Co toho Vulkána zmodovat? Např. redukce na 120tku a pomaloběžná 120tka? (ale to taky není zrovna nejlevnější řešení)

Řešením je fakt (třeba použitej) Thermalright a větrák dle libosti ...
Thermalright nesezenu... To jsem se uz pokousel pred lety ... )))

A co ten tvuj Gigabyte cooler Kdyz ti uchladi P4 pres 3 G, tak u me to musi byt hracka, ne .... ))

Je to tichy ?