Citace Původně odeslal mrba
Lepšie asi bude front repro. Je v tom celkom dobrá dokumentácia, takže z nej to bude asi jasné ( treba nastaviť úroveň, vypnúť všetky nepoužívané vstupy a výstupy a až potom test). Ten spoj cinch-cinch umiestniť tak, aby to nechytilo nejaký brum.
ok.
len ma este teraz napada jedna otazka
1. ak to necham v prevedeni 5.1 a vypnem vsetky ostatne vystupy tak to potom aj tak nebude presne lebo nebude produkovany signal urceny pre sub. cen. a rear
2. ak zapnem len zostavu 2.0 (front only) nieje to to iste ako ked to dam pustit cez Headphones?

poradit prosim