ok.Původně odeslal mrba
len ma este teraz napada jedna otazka
1. ak to necham v prevedeni 5.1 a vypnem vsetky ostatne vystupy tak to potom aj tak nebude presne lebo nebude produkovany signal urceny pre sub. cen. a rear
2. ak zapnem len zostavu 2.0 (front only) nieje to to iste ako ked to dam pustit cez Headphones?
poradit prosim




Odpověď s citací