Citace Původně odeslal Louis
Je to 0.9.26.33
mam rovnaku a ked dam hladat v Google: čistý ako ľalia tak to ide OK, tak neviem, mozno len problem s nejakym ceskym znakom, inak skus ich forum, riesilo sa tam toho az az

ja konkretne mam u MyIE2 skor problem s tym, ze mi niektore adresy v address bare sam preluska tak ze znak =8 ci tak prekonvertuje na hviezdicku * (proste ten medzinarodny zapis znaku prekonvertuje na normalny znak) takze je adresa samozrejme neplatna a musim ju zadat znova (je zaujimave, ze len obcas), nie je to ziadna tragedia (raz za x hodin sa stretnut s takou adresou) ale keby niekto vedel ako tomu zabranit uplne bodlo by...