Vidíš, na to jsem zapoměl... no Xfreelog říká něco jako Fatal error should be bug
A kernel log... ty jo co tam je... něco jako atrkbd[xxx]...send unknow command (send "0"x"20h" <-ty čísla jsem si vymyslel)... teď nejsem doma.