Vidíš, na to jsem zapoměl... no Xfreelog říká něco jako Fatal error should be bug
A kernel log... ty jo co tam je... něco jako atrkbd[xxx]...send unknow command (send "0"x"20h" <-ty čísla jsem si vymyslel)... teď nejsem doma.
Vidíš, na to jsem zapoměl... no Xfreelog říká něco jako Fatal error should be bug
A kernel log... ty jo co tam je... něco jako atrkbd[xxx]...send unknow command (send "0"x"20h" <-ty čísla jsem si vymyslel)... teď nejsem doma.
BA95 positive
Jen mrtví poznají konec války. Platón
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)