JJ, 1.8V už by mu vadit mohlo a jěště checkni jestli fakt dostáva 1.8V nebo mín, protože když já na své desce nastavim 1.8V tak to do něj pouští 1.74-1.76V, zkusil bych mu to napětí třeba trochu snížit.Původně odeslal honzanun
JJ, 1.8V už by mu vadit mohlo a jěště checkni jestli fakt dostáva 1.8V nebo mín, protože když já na své desce nastavim 1.8V tak to do něj pouští 1.74-1.76V, zkusil bych mu to napětí třeba trochu snížit.Původně odeslal honzanun
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)