hluk je v pohode. este musim kupit pasiv na NB, lebo ten aktiv co tam mam je neskutocne hlucny.
hluk je v pohode. este musim kupit pasiv na NB, lebo ten aktiv co tam mam je neskutocne hlucny.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)