Chci se zeptat, dá se nějak nastavit, abych při tahání dalšího WU nemusel znovu zadávat svůj login a heslo? Nabízí to defaultně přihlašovací jméno z Windows a ne to moje L-Core...
Existuje možnost nějak zapřáhnout i PC nepřipojený k internetu (manželka); že bych jí tam nějak po LANce poslal data a pak si je stáhl zpět a nechal odeslat? (asi ne, co...)




Odpověď s citací