Bezdrát je jiná technologie než kabel, taky nemusíš složitě řešit zpětný přenos dat, co se týče PINGu tak teda nevim, ale jesti chceš co uvádí čistě uživatelé NetBOX, tak se podívej na jejich forum (www.netbox.cz) - mají tam pingy pod 50, a i 20...Původně odeslal cox
A jak sem říkal, u mobilů vám tohle nevadí?




Odpověď s citací